Ik neem aan dat je ook de conclusie getrokken hebt dat de schermverlichting altijd aan moet staan om enigszins kans te maken dat je ziet wat je moet zien?
Ah dat is het. Als je op GA drukt, maakt de Etrex van de track een route. Die routekleur is er alleen in paars en niets anders.willem.m schreef: ↑do 11 apr, 2019 16:30Ja natuurlijk druk ik op GA. Doe ik dat niet, dan blijven er balken boven (de trackinfo) en onder (Ga) in beeld, en dat is een reductie van 1/3 van het toch al kleine scherm.De tovenaar schreef: ↑do 11 apr, 2019 16:16Of druk je misschien op GA dan wordt het een route en kan je de kleur niet veranderen? Zie https://forums.garmin.com/forum/into-sp ... ing/54789-
Misschien begrijp ik iets niet. Het is al lang geleden dat ik op school zat, misschien is dat het.
Als die op "show on the map" staat, maak je 'm alleen zichtbaar op de kaart, maar ga je niet direct naar de kaart zoals je eigenlijk mag verwachten. Om de track te bekijken ga je naar het kaartscherm via de gebruikelijke menuknoppen en zoek je de track waar je 'm verwacht te zien. Leuker kunnen ze het niet maken bij Garmin.
Zo werkt het niet bij mij. Dan moet je toch alle sporen tegelijk zien die je show on map hebt staan? Beter gezegd: als je voor 10 sporen in de track manager telkens show on map selecteert, dan moeten die alle 10 zichtbaar zijn ?!?Als die op "show on the map" staat, maak je 'm alleen zichtbaar op de kaart, maar ga je niet direct naar de kaart zoals je eigenlijk mag verwachten.
Je doet het nu weer, je gaat naar bekijk kaart en drukt op GA. Daar moet je dus niet zijn, ga gewoon naar de kaart en wacht wat langer, die track moet dan wel verschijnen, tenzij er wat mis is met die track. Probeer een kortere, of een tracklog die je al hebt gereden.willem.m schreef: ↑do 11 apr, 2019 17:35Ik heb zojuist via de track manager de kleur op geel ingesteld. Daarna heb ik de track geselecteerd. Na 2 minuten ratelen (na de "Ga") komen track en kaart te voorschijn. Wederom paars. Het lukt me dus niet via de algemene instellingen en niet via de track manager.
Daarna heb ik de tip van Tovenaar geprobeerd. Ik heb blijkbaar de afgelopen vijf (?) jaar van elke track een route gemaaktAnyway, ik selecteer een track en stel de kleur in (in dit geval zwart). Ik zet <Toon op kaart> aan.
Daarna ga ik nu NIET in het menu naar <kaart> want dan zie ik geen lijntje verschijnen. In plaats daarvan druk ik in de track manager op <Bekijk kaart>. Na 5 hele minuten ratelen -de miniprocessor van Etrex raakt oververhit- lukt het ... niet: weer een paarse lijn.
Wat doe ik fout?
Ja je moet meerdere lijntjes zien die hide on map hebben staan, logisch toch?CarlW schreef: ↑do 11 apr, 2019 17:48Zo werkt het niet bij mij. Dan moet je toch alle sporen tegelijk zien die je show on map hebt staan? Ik zie er maar één, het actieve spoor, dus eigenlijk een route (want magenta).Als die op "show on the map" staat, maak je 'm alleen zichtbaar op de kaart, maar ga je niet direct naar de kaart zoals je eigenlijk mag verwachten.
O My God.De tovenaar schreef: ↑do 11 apr, 2019 17:53
Ja je moet meerdere lijntjes zien die hide on map hebben staan, logisch toch?![]()
Want met hide on map verberg je ze weer.
Dank voor je aanbod.
Hey egopro,egopro schreef: ↑do 11 apr, 2019 20:14Hoi Willem,
Even filmpje voor je gemaakt te vinden op mijn website, even naar beneden scrollen. Ik hoop dat je er iets aan hebt want het is nog te koud om naar Utreecht te fietsen. Je bent zeker welkom hoor
https://wijzijnfietsen.wordpress.com/mijn-garmin-tips/
Nou, ik ben er eens voor gaan zitten. Ik heb een simpele track gemaakt en op de Etrex gezet, ga naar de track manager, maak de track zwart, druk op 'show on map', ga naar de kaart, en voila: daar verschijnt de track in het zwart. Jeuj!willem.m schreef: ↑vr 12 apr, 2019 07:14Hey egopro,egopro schreef: ↑do 11 apr, 2019 20:14Hoi Willem,
Even filmpje voor je gemaakt te vinden op mijn website, even naar beneden scrollen. Ik hoop dat je er iets aan hebt want het is nog te koud om naar Utreecht te fietsen. Je bent zeker welkom hoor
https://wijzijnfietsen.wordpress.com/mijn-garmin-tips/
Thanks. Ik ga het dit weekend bekijken en toepassen. Vandaag werken en fietsen.